Звідки беруться діти. Наша версія

Як у сучасному світі пояснити сину чи дочці, звідки беруться діти, коли розмови про лелеку вже неактуальні, а історія про бджіл, маточку та тичинку викликає несамовитий регіт не тільки в дітей, а і в батьків в мотоциклетній родині.

В сім’ї священика можуть розказувати про непорочне зачаття, програміст вигадає історію, як він “завантажив” дружині файли і забув скористатись захистом, а ми маємо свою версію. Ось вам приклад, як елегантно це роблять в мотосекті “Свідки Валєри“, де мотоциклетні традиції понад усе.

– Тато, звідки я взявся?
– Синку, я довго готувався до цієї розмови. Тепер ти вже дуже вимахав і нарешті зможеш зрозуміти мою романтичну алегорію.

Батько почухав татуху з написом “Сіла – дала”, та почав:

– Коли в твоєї мами геть знесло голову циліндрів, вона звернулась до благословенної майстерні “Тихий дзвін”, де працював я з апостолами Валєри. Разом з нею ми притерли всі клапани – і впускні, і випускні – та покотились на захід сонця до Джека та Джима, щоб відсвяткувати притирку. Добре причастившись зі Святого Карбюратора, ми вирішили прямо там обвінчатись ім’ям Валєри на щастя, на долю, на “сіла-дала”. Я лише на півшліца засунув свій кардан в її муфту, коли твоя мама міцно вхопила його за кінчик та закрутила на таких шалених обертах, що крутяцкі моменти почали передаватись мені, мов метелики у візор серед ночі на повній швидкості. Один, два, десять, чотирнадцять, сто двадцять п’ять, тисяча сто п’ятдесят – я вже не пам’ятаю, скільки сарказмів ми пережили разом. Після 14 тисяч раз на хвилину ми обоє водночас відчули “відсічку”. Тоді голос Валєри сказав: “Тепер ви дві шестерні зчеплені разом допоки не закінчиться бензин”. Я не дуже розумів, що Він мав на увазі, але через 9 місяців твоя мама принесла у подолі привідний ланцюг. Вона сказала, що відтепер крутяцкий момент буде передаватись між нами тільки через цей ланцюг. То і був ти.

Тато з сином зітхнули разом, поглянули на плакат АС/DC “Highway to hell” (“Шлях до Холєри“), після чого тато додав:

– Будь обережним, синку, не крути до відсікання, бо матимеш сверблячу тату, алергію на алкоголь та мотоцикл з коляскою.

Отака наша версія про те, звідки беруться діти. Романтична та дуже захполююча, правда? А ви маєте свій погляд на ці речі? Тоді завзято діліться ним в коментарях!