Валеріанський календар 2022

Другий рік поспіль ми створюємо валеріанський календар для всіх, хто вірує у Валєру. Цього року ми сягнули глибше і розкрили одну з основних тем, що споконвіку вабить чоловіків, а зрештою і жінок теж: чарівні півкулі та все, що крутиться навколо них.

Кожен мотоцикліст знає, що світ обертається навколо півкуль. Ми народжуємось біля грудей, живимось персами та знаходимо притулок на широкому лоні. Коли приходиш після тяжкої праці додому, до чого ти притуляєшся? Коли цілий день крутив “газюльку”, що найкраще лягає в руку? Що заспокоює, знімає стрес та налаштовує на правдивий шлях до Валєри?

Дівчата, що розгадали цей секрет, мають нескінченний успіх, добробут та щастя. Адже велика харизма, котрою наділив Валєра, це запорука стабільної сім’ї та гарячого кохання. І розмір тут ні до чого. Палкі сестри в мотосекті “Свідки Валєри” знають, як насправді діє закон тяжіння тіл. Нічні жериці володіють такими чарами, що забудеш дорогу, звідки прийшов. Але тільки не Шлях Валєри, що веде до справжнього задоволення. І хоч простягається він далеко до Валєри, але починається вже тут і зараз.

Валеріанський календар розповідає про життя Валєри чесно, як воно є. Тут ви побачите Його пригоди щомісяця і зрозумієте як це: бути Валєрою. Не забувайте причащатись регулярно, щоб відчути кожне зображення на собі. У календарі зазначені свята, коли можна урочисто причаститись зі Святого Карбюратора разом із сектою: три рази на рік на Валєрниках та в червні на Веселенському Соборі.

Пам’ятайте, що Кардан Валєри коротшає аж до Корочуна, але відтак росте великим аж до самого Собору. Найдовша ніч минула, і найдовший день не за горами.
Благослови нас, Валєро!
Сала тобі.
І алюмінь.