Валеріанський календар 2021

Буремний світ, непередбачені події, замкнення летовищ, скасування поїздок та фестивалів, раптові відмови від задоволень та перехід до нової реальності – це і навіть більше ми бачили в бентежному 2020-му. Як втримати мотоцикл у вирі подій? Як не впасти в прірву Холєри? Валєра дав нам знак.

Мотокалендар з ключовими подіями в прийдешньому році не дасть тобі загубитись у сучасному крутовир’ї. Кожна дата – це сталевий трос, за який катеринка Валєри витягне з багна мов трактор. Сила всіх палких сестер та завзятих членів буде з тобою, коли цей оберіг висить в оселі. Секта не дасть впасти, коли ти віриш.

В нашому календарі ми зібрали наймиліші серцю дати. Кожне Валеріанське свято – це камінь в болоті, дошка в піску та галька в багні, по яким ми вислизнемо сухими, неушкодженими та чистими в наступному році. Можливо, це не точно, але це те, у що ми віримо.Ще більше свят ми додамо в наступній версії Валеріанського календаря на 2022 рік. Лише підкажіть, щоб ви хотіли в ньому бачити. Чекаємо на ваші коментарі та зауваження.

Дизайн: @dizagoart

Розмір: 300х300мм

Ціна: 100 грн