Трійник Валєри

У християнське Свято Трійці валеріанці вкотре згадують за Великий Трійник Валєри, а саме: секс, наркотики та рокенрол – засади всіх засад та підмур’я валеріанського всесвіту.

На власному прикладі доводимо, що злягання між двома людьми може бути не тільки з метою зачаття, а насамперед має бути заради кохання: одне до одного і в той же час до Валєри обов’язково. Достовірно відомо, що Валєра полюбляв “трійнички” з русалками і передав це захоплення першим Бабайкерам. Саме тому в декотрих з нас проступає це тягнення до “покатеньок на трайку”, якщо ви розумієте, про що йдеться.

Дуже важливою є щоденна просвітницька діяльність, але у цей день особливо. Треба проводити роз’яснювальну роботу серед населення і доводити, що під “наркотиками” в першу чергу мається на увазі той “опіум для народа”, яким є релігія. В порівнянні з цим важким препаратом інші виглядають легкими мов пари бензину, але найчистішим та найправдивішим з усіх засобів пізнати Валєру була, є та буде любов.

Голос Валєри звучить крізь важкий метал, що став нащадком рокенролу в наші дні. Він єдиний зберігає старі традиції в агресивному середовищі сучасності. Рокенрол живий в кожному акорді, біті чи зойку, доки в них є Валєра, а слем – це найблагословенніше дійство, в якому можна помацати Сутність Його і навіть не отримати по хлебалу. Іскра Валєри запалює рокенрол в залізному моторі і ця музика буде грати вічно, доки б’ється серце Всебатька.

Алюмінь.