Свідки Валєри лікують від мотозалежності

Дехто каже, що це невиліковне, але ми так не думаємо. Тут тебе розуміють.

Якщо ви хоч раз доторкнулись до мотоцикла, скоро дізнаєтесь, що таке мототоксикоз та мотозалежність. Коли стане зовсім скрутно, згадайте, що Свідки Валєри лікують від мотозалежності.

Як ми це робимо

В арсеналі Свідків Валєри є багато інструментів, методів та практик, які позбавляють від залежності, якщо не завжди, то хоча б на кілька хвилин. Ми перепробували їх всі самі і авторитетно радимо вам те саме.

Кохання

Зайняття коханням гарантовано позбавляють від тяги до мотоцикла на 5, 10, а може навіть і 15 хвилин. Якщо перші хвилини досі даються вам тяжко, спробуйте робити це на мотоциклі, а потім поступово віддаляйтесь від нього: під мотоциклом, біля мотоцикла, в наметі, в гаражі, на СТО, в мотосалоні, на мотовиставці, на мотогонках, тощо. Можна також комбінувати з рештою методів.

Мотосекта "Свідки Валєри"

Бухло

Універсальний засіб, який діє в будь-якому випадку в житті (чи то горе, чи то радість), але на відміну від кохання не додає здоров’я. Радощів бухло теж не завжди додає, якщо використовувати його не вміючи. Свідки Валєри лікують від мотозалежності професіонально і навчать, як бухати правильно.

Рокенрол

Творчі люди його роблять, а решта спостерігає. Якщо в тобі вже так тяжо, що аж свербить, то піди й зроби що-небудь: напиши пісню, станцюй танець, подари квітку коханій (і це звичайно призведе до кохання та бухла) або просто прокричись в ім’я Валєри. В психології це називають сублімацією і ми в секті не відстаємо від сучасної науки.

Екстремальні засоби

Мотосекта "Свідки Валєри"

Є люди, які не розуміють по-доброму і хочуть випробувати долю тут і зараз. От воно треба їм та й годі! Для складних випадків ми маємо особливі засоби:

  • гадання, чи йти за 5 літром самогону, чи ні;
  • відливання долі горілкою;
  • шокова терапія засцяними ганчірками;
  • скраб пивною піною;
  • розкурювання люльки миру;
  • пекельне лоскотання.

Це далеко не повний перелік послуг нашого SPA-салону, але найбільш дієвий. Ми навмисне не згадуємо тут про мотоцикл, бо на ньому всі ці соплі й закінчуються. Не знаємо, як це працює, але він вбиває залежність і токсикоз на мах!

Відгуки пацієнтів

Ой, та що й казати! Якось один мотозалежний з селища Возсіятське Миколаївської області приїхав на зліт, зустрів своє кохання, десь знайшов бухло і дав такого рокенролу, що забув, як його звати (не дивно, що і ми не можемо навести тут його ім’я з ціє ж причини). В нього декілька разів брали інтерв’ю (і він охоче його давав всує!), але ім’я своє так і не згадав. Всім було ясно, що то Валєра, але ми є секта, тому мовчимо і не згадуємо отево всує, бо від нього аж вуха червоніють.

Але насправді головним лікарем є гумор. Шукайте його по всім зльотам та збіговиськам країни, і насамперед на Веселенському Соборі, де Свідки Валєри лікують від мотозалежності, позбавляють комплексів та мототоксикозу.

Алюмінь!