Елементи Веселенського Собору

Емблема Другого Веселенського Собору (ескіз)
Емблема Другого Веселенського Собору (ескіз)

На Першому Веселенському Соборі визначились основні складові головного свята мотосекти “Свідки Валєри“. Настав час сформулювати 5 елементів, на яких стоїть Веселенський Собор.

Люди

Наші люди є усюди!

Це найкраще, що ми маємо. В країні, у всесвіті, всередині себе. Сусідка, що прийшла за сіллю, добрий байкер, що підкинув до воріт, піонер моторуху, що привів свою бабусю прямо на Собор – це все наші люди, і ми є усюди.

Свідок приводить Свідка, брат зустріне брата, і всі разом ми гаряче обіймемо сестер – від серця до серця і все для людей!

Ми беремо атмосферу з дому і переносимо її сюди: з усіма забобонами, фантазіями та бажаннями. Огірки в банці, батожок та кайданки, пісня Винника – без сорому все несемо на Собор.

Валєра дарував нам мотоцикли, зробив особливими та наказав запалити цей світ.  Ми несемо світло в люди, крутимо Землю та рятуємо Всесвіт.

Люди, ми надзвичайні!

Вогонь

Наше серце – палаючий мотор

Все почалося з творчої іскри, з якої ми роздмухали вогонь, і дедалі він стає ще більшим та потужнішим. Кожен, хто щось створює власноруч, є людина Валєри, і їй пряма дорога на Собор, де треба підлити олії у Великий Вогонь.

Шалена сила, миттєвий поштовх, божевільний спалах – це наш вічний двигун. Щастя робити те, у що віримо. Щастя бути присутніми в тому, що робимо. Реалізація великого задуму тут і зараз. Відчуття провидіння на своїй шкірі. Пряма передача свого призначення через дію, а не балачки.

Громада

Бережіть природу – мати вашу!

Де б ми не були, що б не робили, ми завжди є прикладом взірцевої культури, що манить інших, як ліхтар метеликів. Культура водіння, небайдужість до хамства чи горя, взаємодопомога, піклування про оточення – це у нас в крові, коли там нема алкоголю та наркотиків.

Не їздимо синіми, дотримуємось Заповідей Валєри. Бережемо природу, як рідну мати, бо ми і є оберіг цього світу.

Додержуємось в повній мірі того, що отримали від наших батьків. Цінуємо спадщину, поважаємо пращурів і живемо так, як вони нас вчили. Ходимо до церкви, робимо обрізання, приносимо в жертву без жалю.

Відновлюємо древні традиції, які несправедливо були забуті. Укріплюємо існуючі звичаї, створюємо нові ритуали, які роблять нас щасливими. Все спрямовуємо до Неба, де нас почує Валєра.

Віримо, що світ може існувати без жодних грошей на самій благодаті Валєри, яку ми передаємо з рук до рук. Принаймні кілька днів. Хоча б на Соборі.

Воля

Що раз вбите, вдруге вже не вб’єш.

Не терпимо нісенітниць, які намагаються вселяти в нас без сенсу. Маємо стійкий імунітет до безглуздих сект та політичних партій, що нав’язують свою думку. Чинимо опір релігійним діячам, які хочуть пошити нас у дурні. Доводимо будь-яку дурню до повного абсурду і цим її вбиваємо. Висміюємо маніпулювання та брехню. Робимо з дурниць культ та пускаємо дурню за вітром.

Мотоцикли

Пізнавший буття, не має вороття.

Це наш 5-й елемент, який поєднує інші чотири. Хто раз сів на два колеса, шляху назад не має. Людина, що своєю волею запалила вогонь в громаді, віднині має серце як палаючий мотор, та вирушає у нескінченну подорож до Валєри. Рано чи пізно дорога приводить нас на Собор.

Всі там будемо!