Собору не буде

УВАГА! Цього року Веселенського Собору (23-26 липня) не буде!

Холєра впевнено крокує нашим світом, хочете ви того, чи ні. Ви можете затуляти очі чи ігнорувати, але вона з її холеровірусом збільшує свою присутність в нашому житті з кожним днем. Про це свідчать цифри та факти.

Нагадуємо, що офіційно в Україні подовжено карантин до 31 липня. Цю новину нам приніс добрий друг секти на наступний день після того, як ми відкрили бронювання будинків. Нам дуже прикро, що так сталося, але удар Холєри треба тримати, як він є. Теоретично можна вибити дозвіл на проведення заходу через “своїх” людей, але всі знаки вказують, що це не є Шлях Істинний. Коли ми заглиблюємось у маніпуляції та схеми, ми сліпо слухаємо Холєру, самі того не помічаючи. Ми йдемо на повідку, яким вона тримає нас за наші бажання.

Мотосекта “Свідки Валєри” – це воїни Смуги Світла та хранителі Іскри Валєри в цьому Всесвіті. Один хибний крок – і можна перетворитись на “свідків Холєри”. Пильнуйте, браття та сестри!

У теперешній ситуації цього року ми не маємо фізичної можливості провести Веселенський Собор у повному обсязі, а на “півшишечки”, думаю, ніхто б з нас не хотів, чи не так?

Але життя не зупиняється, доки в баку є пальне. У вересні заплановано Осінній Валєрник, а найближчим часом пропонуємо зібратись всім бажаючим на МотоДубно (17-19 липня) і нашій новій ініціативі в мережі – Собор на Дроті. Слідкуйте за оголошеннями!