Про древнє плем’я Куні та їх пророка Лінгуса

Плем’я Куні та їх пророк Лінгус

Як виникло плем’я Куні

Могутнє плем’я Куні були найпершими язичниками на Землі. Валєра обрав їх серед усіх Бабайкерів, коли лизнув своїм язиком просто з неба. Вони відчули шалене задоволення і відтоді несли його в маси всюди. Кожен, хто впускав благодать Валєри в себе, неодмінно перетворювався на язичника, практикував дивовижне володіння язиком і передавав нащадкам язицтво.

Плем’я Куні та їх вірування

Бабайкери-язичники вірили не тільки у Валєру, а й у Небесного Коня, а також у неймовірний зв’язок між ними через язик, бо мови тоді ще не існувало, а спілкуватись їм якось треба було.

Плем'я Куні та язичницький пророк Лінгус
Морські тварі в язичництві Бабайкерів

Також плем’я Куні вірили у Бескрайнє Море пива та у різних тварей морських, з якими Валєра підтримував стосунки: русалок, кальмарів в клярі, морських зірок, тощо і вважали смакові властивості тварей чарівними.

Справжні язичники розпочинають будь-яку гарну справу з язика: спочатку до вуха, потім до тіла, а далі можна вже і руки розпустить, якщо хочеться.

Лінгус з племені Куні

Був серед язичників один дуже завзятий Куні. Цілий час співав про рок, викатував яйцями все що завгодно та ще й кожен день з новою дівчиною або з трьома. По всьому світу на мотоциклі катав, а більш нічого не робив.

Плем'я Куні та язичницький пророк Лінгус
Куні Лінгус співає про рок

Кожній дівчині він спочатку пророчив, а потім тут же ж здійснював свої пророцтва, не відходячи від каси. Кажуть, мав страшенно довгого язика, і за це його прозвали Лінгус. І був він найвидатнішим і пишалось ним плем’я Куні.

Плем'я Куні та язичницький пророк Лінгус
Пророк Куні Лінгус слухає шум прибою

До наших днів ім’я цієї історичної постаті дійшло як древній язичницький пророк Куні Лінгус – перший рокер на Землі, людина-язик, яка винайшла рок та котилася з ним по світу. І від нього пішла назва музичного стилю “рок-н-ролл”, що значить “або ти твердий мов скеля, або котися ковбаскою”.

Близнючки Мін і Нєт

Існує небезпідставна версія, що кардан Лінгуса носило по світу тому, що він шукав відомих японських гейш Мін і Нєт, яких побачив у пророцькому видінні. Кажуть, хто раз потрапив до них на СТО, більше не могли спокійно всидіти на місці і постійно шукали пригод на свій кардан.

Плем'я Куні та язичницький пророк Лінгус
Близнючки Мін і Нєт та їх Чарівна Центрифуга

Близнючки Мін і Нєт були з нової язицької школи і володіли язиком так, як ніхто в Японії. Викручування цанги, нарізка різьби під муфту і навіть стопаріння калібровочним шпунтом для них було раз плюнуть. Пересічні байкери думали, що японські валькірії ніколи не сплять, бо вони міняли одне одну і не з’являлись на людях разом.

– Мін? – питав байкер, коли бачив одну з них. А у відповідь чув:
– Нєт.
І так ставало добре йому від того, ніби домкратом підняли аж до небес.

Ера 69

Лінгус був тим обраним, що бачив дівчат разом, хоча і в еротичному сні. Але тільки він і знав, що таке справжні Мін і Нєт. У своєму пророцтві він бачив, що коли зіллються разом Мін, Нєт та Куні Лінгус, почнеться нова ера: ера 69.

І доки рухалася його колісниця та сиділося на сідницях, змащував Куні Лінгус як слід кардан та рухався на Схід Сонця, де чекали на ньго казкові Мін і Нєт.