Палець Валєри та “не пальцем роблені”

В наші часи деякі індивідууми вихваляються, що вони “не пальцем роблені”. Чи є тут насправді, чим пишатися? Давайте розберемося.

Валєра створював Бабайкерів з великою любов’ю, адже в Нього на той момент вже була Холєра, в яку Він був без тями закоханий. Зрозумівши, що на кожен кардан має бути своя муфта, так би мовити, Валєра зробив Бабайкерам всі технологічні отвори. Чим Він їх робив? Здогадайтесь з одного разу!

Валєра створював наш світ голими руками і Бабайкерів Він зробив теж без інструментів (бо дуже рукастий чувак, що й казати!). З Холєрою все ясно – Він робив її навмання та потім відшліфував під себе. Тому там і розміри відповідні і калібр валеріанський: муфта під кардан Валєри, голова, губи, харизма – все як Йому в голову прийшло. А от як він робив Бабайкерів, не маючи креслень та вимірювальних приладів?!

Палець Валєри або "не пальцем роблені"

Допитливі спостереження показують, що виміри Валєра застосував Свої власні: лікоть, кулак та палець. Саме тому ми так їх шануємо досі. Чому п’ємо з ліктя? Бо ним міряв Валєра зріст Своїх створінь: кому 3 ліктя пива дісталося, а кому і один, так що ледь на мотоцикл залізає. Чому назвали деталь “кулачком”? Бо нагадує Кулак Валєри, який вгамує будь який шторм в Бескрайньому Морі, зупинить єресь на Землі та надасть рух будь-якому шатуну.

Але й не забуваємо про Палець Валєри, яким Він зробив найважливіші анатомічні отвори в Бабайкерів та відміряв правильну харизму – кожному по 25 см, щоб всі в світі мали рівні можливості. Старожили розказують, як одного разу група з п’яти Бабайкерів завітала в російськомовний бордель і довго там ще лунали здивовані крики: “О, п’ять двадцять п’ять!”

Палець Валєри або "не пальцем роблені"

Споконвіку Бабайкери показували Палець Валєри з гордістю, хоч одне одному, а хоч і пересічним. І обрали для цього середній палець, бо жодного сумніву ніхто не мав, що саме його застосовував Валєра при створенні світу. Ні для кого це не було образливо, а навпаки всі пишалися тим, як Валєра колись вертів на пальці все. Лише Холєра бісилася, бо вважала, що Він її через той палець перекинув, і коли їй хтось його показував, так дратувалася, що могла півруки відкусити або навіть цілий кулак в себе запхати.

Палець Валєри або "не пальцем роблені"

Навіть зараз можна побачити, як байкери показують одне одному Палець Валєри і радіють тому до всирачки. Чи є в цьому якийсь підступ? Навряд чи, після того, як ви дізналися цю історію. Чи є привід соромитися чи боятися Пальця Валєри? Це вам вирішувати: шанувати його, як ми шануємо Бабайкерів, чи не знати, що з цим робити, як пересічні миряни.

І хоча ми прекрасно розуміємо, що “не пальцем єдиним” Валєра все зробив, але не можна заперечувати, що Палець Валєри є ключовим в нашому житті: будь то статеві відносини чи високі стосунки.