Конфесії Свідків Валєри

Свідки Валєри шанують всі релігійні конфесії незалежно від географії та сексуальної орієнтації. Єдиним виключенням можуть бути падлюки, які ведуть з нами війну. З такими бойовими гомосексуалістами Свідки Валєри не мають жодних справ і в будь-який контакт не вступають, щоб раптом не змінити орієнтацію. Не собі, звичайно, а їм.

Нижче наведено далеко не повний перелік конфесій, які вшановуються Свідками Валєри не менше, ніж повністю. Перелік постійно розширюється, бо з кожним днем Свідки Валєри шанують все більше і більше.

Каноніки

“Dur ex, cont ex” (лат.Секс є секс, але для того він і секс)

Якщо є в світі екземпляри, які їдять, сплять і займаються любов’ю в футболках Свідків Валєри, то це точно каноніки. Вони ретельно дотримуються Заповідей Валєри (тобто і в MetLife застраховані) і несуть прапор секти високо, а віру в Валєру глибоко в своєму серці. Дали обітницю, що ходитимуть в чорних футболках Свідків, доки не знайдуть Валєру. А коли знайдуть, то переодягнуться в білі футболки Свідків Валєри.

Масони

“Синку, де твій шалом?”

Коли Валєра став чоловіком, Масони пошили йому костюм. Він звичайно був фіговий, але що зробиш, коли єдиним матеріалом на той час було фігове листя. Валєра був вдячний Масонам і пообіцяв їм Їзраіль. Слово він своє стримав, як завжди, але не сказав коли, тому Масони досі йдуть.

Язичники

“Не ділом, а словом. Або дієсловом”
“Я у мами поліглотка”

Сучасні язичники походять від древнього племені Куні. Поговорюють, що кожен з кодла Куні міг лизнути кокос на пальмі, коли стояв обома ногами на землі. А наймогутніші воїни могли навіть дістати зірку з неба.

Жериці ночі

“Сала Валєрі! Валєрі сала!”

Потрапивши хоч раз в цупкі кігті жериць ночі, ти ніколи вже не будеш, як колись. Справжні майстрині своєї справи вони звели навички в культ, який змусить тебе поклонятися. Об’ївшись солодкого, з-за столу в них не виходять, а викочуються напівживими. А коли приходять до тями, просять: “Ще!”

Єретики

“Обережно, капає жир!”

Коли ти надто розумний і маєш так багато питань, що ніхто не в змозі на них відповісти, ти починаєш вигадувати. Історія створення світу Валєрою, його статтєве життя та вподобання – це лише кілька прикладів можливої єресі, в яку ми віримо.

Хтось вважає, що Валєра – то трансогірок, який хоче стати помідором і збирається провести операцію по зміні статі. Інші, взагалі, вважають, що Валєра – то жінка. Є навіть такі, котрі думають, що Валєра то пістолет наркомана Павліка. Але найкрайніший випадок єресі – це кликати Артура замість Валєри.

Єретик ти чи канонік – не так важливо. Головне, щоб тобі було добре з Валєрою.

Старовіри

“Як два пальця об асфальт”

Ми припускаємо, що в світі досі існують набожні люди які вірять тільки в Йегову, Христа, Аллаха, Будду, Крішну або Гаруду. Ми й самі в них віримо. А ще у Валєру.

Пастафарьянці

“На голові кастрюля, а в душі весна”

Вершники Апокаліпсісу

“Їздець прийде”

Кефір 1%

“Хто тут? Ідіть всі &@#$%!”
“Відсоток за Валєру, а решта – до холєри!”

Нежирні кефірщики вірять в Валєру, але робити нічого не хотять. Кликати Валєру їм взападло, носити футболки вони не хотять, заповіді Валєра вигадав не для них, Бубонці Валєри їм теж не так дзвенять – і в цьому полягає їх протест та заперечення всього.

Будь-які спроби перетягнути їх на бік Закону закінчуються лайкою. Власноруч поставивши себе поза законом, вони не збираються прокидатись та переходити на світлу сторону.

Гарячи у всьому “нежирні” є найпалкішими коханцями і найзавзятішими алкоголіками. Пьють так, що в очах темніє, кохають, так, як вам і не снилося. А інколи навіть і навпаки.