Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Геловін – День Могутніх Бабайкерів

27 Жовтня, 2018 @ 12:00 pm - 8:00 pm

Безкоштовно
Геловін - День Могутніх Бабайкерів

Братани та сестри, нащадки славетних Бабайкерів!
Вже в наступну суботу друг секти Миколай Спірідонов (ім’я в Валєрі: Архітектор) влаштовує моторошний пробіг містом Київ з продовженням святкування Геловіну (День Могутніх Бабайкерів) в салоні Харлей Девідсон на Нивках.

Маршрут пролягає через найкрасивіші місця Києва з найбільшою кількістю людей (Коля знає), на яких можна навести морок чи просто заморочити їх на все життя.

Салон ХД на Нивках серйозно готується до події: вони вже закупили халявне бухло, їдло, запросили Артема Жаворонкова (Wunderkind-и), організували жахливий розпродаж та розчистили велику парковку для нас.

Обіцяють, що міцних напоїв вистачить на всіх, але до 20:00. Бо о цій порі Харлей Девідсон перетворюється на гарбуз, гиги. За бажанням мотоцикли можна лишати на ніч прямо там, парковка під суворим наглядом охорони (а для Свідків ще й під оберігом Валєри), та йти бухати далі. Продовження на всю ніч можемо оговорити, є варіанти.

Збір 27 жовтня о 12:00 біля стели на площі Перемоги. Для Свідків Валєри – це прекрасна нагода добряче відсвяткувати День Могутніх Бабайкерів.

Деталі

Дата:
27 Жовтня, 2018
Час:
12:00 pm - 8:00 pm
Вартість:
Безкоштовно
Подія Категорія: